მოგესალმებით, მე ტარიელ ზივზივაძე ვარ და ქვემოთ დავალაგე აქტიური (და მნიშვნელოვანი) საგრანტო კონკურსები & პროგრამები, რომლებიც დაგაინტერესებთ. სიას ვახლებ კვირაში ერთხელ.
TLDR: იცოდეთ, რომ მუდმივად არის საგრანტო კონკურსები და პროგრამა, რომელშიც მონაწილეობა შეიძლება. არის თუ არა სათქვენო რომელიმე, ეს სხვა საკითხია. მიიღებთ თუ არა მონაწილეობას, სულ სხვა. ამ FB გვერდზე ასევე ნახავთ ყველა მნიშვნელოვანი პროგრამის შესახებ ინფორმაციას.
შენიშვნა: ქვემოთ მხოლოდ “მნიშვნელოვანი” პროგრამა/კონკურსები დევს, რომლებიც ბიუჯეტის მხრივ ღირს იმად, რომ ვინმემ მათზე დრო დახარჯოს. გაწვდით ამას ინფორმაციის სახით. თუ ბიზნეს გეგმა და/ან პროექტის დაწერა დაგჭირდეთ შეგიძლიათ დამირეკოთ 577 73 79 64.
მიმდინარე პროგრამები
(განაცხადის წარდგენა ნებისმიერ დროს შეიძლება)
✅ EBRD-ს პროგრამა EU4BUSINESS|EBRD Credit Line. თუ წარმოებას (და არა მხოლოდ) აკეთებთ, ან აფართოვებთ, EBRD სესხი საკმაოდ საინტერესო შეიძლება იყოს თქვენთვის.